Wybierz Twojego Wymarzonego Projektanta...

 

Upscale wspiera wschodzące talenty na terenie całej Europy. Nasza społeczność zrzesza najlepszych projektantów wnętrz o zróżnicowanym, i dzięki temu tak ekscytującym, doświadczeniu i podejściu do stylów. Rygorystyczna selekcja członków Upscale ma na celu zapewnienie ci dostępu do najzdolniejszych i najbardziej doświadczonych projektantów. Poznaj kilku z nich śledząc ich profil na Upscale.

 
 

Marine

Marine.jpg

Marine wierzy, że każde wnętrze powinno do nas przemawiać, zapraszać i być źródłem niezapomnianych doznań. Jej poczucie estetyki w połączeniu z dbałością o detale tworzą niepowtarzalne wnętrza pełne osobowości i komfortu. 

Noëlle

Noëlle jest zakochana w projektowaniu wnętrz całe swoje życie. Otwartość na ludzi z różnych środowisk, wrodzona ciekawość i zamiłowanie, którym darzy różne style, pozwala jej projektować przestrzenie będące odzwierciedleniem wyjątkowych cech klienta z którym w danej chwili pracuje.

Marta

Marta to miłośniczka minimalizmu i prostoty, która przykłada dużą wagę do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Marta pilnie śledzi najnowsze trendy w projektowaniu i nieustannie przesuwa granicę doskonałości w dziedzinie projektowania wnętrz. W pracy w pełni wykorzystuje zdobytą wiedzę. Nie boi się eksperymentować, dzięki czemu jej prace są innowacyjne i nowoczesne, czym niezmiennie zachwycają klientów.

 

Nemanja

Nemanja dołączył do rodziny Upscale z imponującym międzynarodowym doświadczeniem. Żyje i oddycha projektowaniem, jak również uwielbieniem do wysokiej jakości materiałów. Piękne detale unaoczniają jego architektoniczne podejście do projektowania wnętrz. Nemanja wierzy, że fundamentem wyjątkowego projektu jest relacja między klientem a projektantem - relacja, która jest oparta na szczerości i zaufaniu.

Maria

Maria w swoich projektach dąży do stworzenia eleganckich i funkcjonalnych przestrzeni, które opowiadają historię oraz są przepięknie skomponowane. Dzięki łączeniu prostych linii, akcentowaniu kolorów i uwypukleniu detali tworzy unikalne przestrzenie, które odzwierciedlają osobowość klienta. Maria wierzy, że projektowanie wnętrz wykracza daleko poza sferę tego co widzimy, a jej rolą jako dekoratora jest ulepszenie otoczenia i warunków naszego codziennego życia. 

Liina

Liina.jpg

Lina swoją pracę opiera na bliskiej relacji z klientem. Dzięki współpracy i partnerstwie towarzyszącym jej podczas kontaktów z nimi i wypracowanym dzięki temu zrozumieniu ich potrzeb, Lina tworzy przestrzenie nowoczesne, praktyczne i jednocześnie przyjemne. Dzięki dużej dbałości o detale i doskonałej etyce pracy Lina osiąga świetny rezultat każdego projektu, niezależnie od jego skali i budżetu. Lina wierzy że, jeden po drugim, każdy jej projekt to cegiełka tworząca świat lepszym miejscem.

 

Christiane

Styl Christine to minimalizm, którego podstawą jest uproszczenie form przy wykorzystaniu naturalnego światła i materiałów. Christine lubi korzystać ze swojej pomysłowości, aby wykorzystać materiały z recyclingu oraz ekologiczne, z których tworzy piękne domowe meble. Inteligentne domy mogą być pomysłowe!

Leela

Prace Leeli charakteryzują się widoczną na pierwszy rzut oka oryginalnością i witalnością. Doskonale wie co to dobry styl, jednak wychodzi daleko poza ogólnie przyjęte standardy i nie lubi zaszufladkowania.

Aleksandra

Aleksandra to uzdolniona Projektantka Wnętrz i nasz Manager Projektów z nieocenionym doświadczeniem w projektowaniu, zarządzaniu jak i dostarczaniu najlepszej jakości projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Jest utożsamieniem kreatywności, świetnej organizacji pracy, zaradności, wielozadaniowości i dbałości o szczegóły. To ambitny i oddany swojej pracy profesjonalista, który pragnie pracować z podobnie myślącymi osobami. 

 

Anastasia

Photo_ASchuler (1) copy.jpg

Anastasia pracowała kilka lat w słynnym szwajcarskim domu projektowym Vitra. To doświadczenie odcisnęło piętno na jej pracach w postaci minimalistycznego, ale ciepłego charakteru wnętrz, które projektuje. Miała zaszczyt pracować z uznanymi klientami z sektora prywatnego i publicznego. Cel swojej pracy wyraża w jednym zdaniu: być tłumaczem wspaniałych wizji, kierować nimi oraz powoływać je do życia. W swojej pracy Anastasia polega na wyrafinowanym luksusie połączonym ze śmiałymi i odważnymi pomysłami. 

Alexis

Alexis to pewna siebie, kompetentna i obdarzona wyobraźnią projektantka wnętrz. Posiada szerokie doświadczenie w pracy nad zróżnicowanymi pod względem budżetu projektami, zarówno biurowymi jak i mieszkaniowymi. Uważa, że aby projekt był doskonały musi być zarówno piękny jak i praktyczny. Uwielbia rolę, którą odgrywa w w tworzeniu wymarzonej przestrzeni dla swoich klientów. 

Eva

Eva od zawsze interesowała się wystrojem wnętrz. Jest zdyscyplinowanym i wysoce zmotywowanym projektantem o rzadko spotykanym, inspirującym i żywym wyczuciu przestrzeni. W latach 2005 - 2016 pracowała jako freelancer oraz jako scenograf. W swojej karierze, Eva była odpowiedzialna między innymi za planowanie architektoniczne i ich prezentację. Jako Starszy Architekt w firmie "Conceptsued" w Berlinie, Eva całkowicie poświęciła się aranżacji wnętrz, w szczególności przestrzeni handlowych i komercyjnych takich jak większe projekty mieszkaniowe dla studentów. 

 

Zatrudniamy najlepszych!

Chcesz stać się częścią nowego ruchu projektowego? Chcesz dołączyć do społeczności projektantów Upscale? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i opowiedz nam więcej na temat swojej pracy. To dla nas zawsze duża przyjemność poznać nowego projektanta!

 

Najnowsze trendy

Śledź nas na Instagramie @upscale_interiors