Każdy zasługuje na aranżację wnętrza.

Wierzymy, że życie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni może podnieść jakość naszego bytu, zwiększyć naszą wydajność oraz uczynić nas szczęśliwszymi i zdrowszymi. Naszą misją jest demokratyzacja rynku projektowania wnętrz. Chcemy uczynić go dostępnym dla szerszego grona odbiorców, niż miało to miejsce do tej pory. 

Upscale oferuje usługi projektowania wnętrz online

Chcemy zrewolucjonizować rynek projektowania wnętrz. Osiągniemy to dzięki oferowaniu klientom najlepszych usług i najnowszej technologii w rozsądnej cenie. Celem Upscale jest połączenie internetowego portfolio projektantów wnętrz z klientami, którzy pragną zmienić swoje życie poprzez zmianę otoczenia.

 

Stałe Opłaty

Nigdy więcej nie martw się wciąż rosnącym kosztem dekoracji wnętrza.

Przyjazny użytkownikowi

Kontaktuj się ze swoim projektantem online i na bieżąco omawiaj projekt

Szeroki Wybór

Znajdź projektanta szytego na miarę twoich potrzeb i stylu.

 

Poznaj założycielkę Upscale, Carinę Kuemmeke

 
Carina.png
W Upscale wierzymy, że każdy zasługuje na życie w pięknie zaprojektowanej przestrzeni. Czas abyśmy zrewolucjonizowali rynek projektowania wnętrz, czyniąc go dostępnym dla każdego.
 

Carina Kümmeke, Założycielka UPSCALE i Szef działu Projektowania Wnętrz

 

 
Carina+Kuemmeke.jpeg

Carina Kümmeke 
CEO & Head of Interiors

carina@upscale.ch

Inga Hinz.jpg

Inga Hintz
Interior Designer

inga@upscale.ch

Alexia van Moorsel.jpg

 Alexia van Moorsel
Interior Designer

alexia@upscale.ch

Screen+Shot+2017-09-04+at+09.37.13.png

Sandra Kowalska
Designer / Project Manager

sandra@upscale.ch

Olivia+Ionescu.jpeg

Olivia Ionescu 
Head of Upscale Escapes

olivia@upscale.ch

Claudia Zenk 
Business Development

claudia@upscale.ch

download.jpeg

Noëlle Simon
Interior Designer

noelle@upscale.ch

Dragana.jpg

Dragana Nikolic
Marketing & Sales

dragana@upscale.ch

 

 

Dołącz do nas, zatrudniamy najlepszych!

Wspieramy wschodzące, międzynarodowe talenty. Dołącz do naszej społeczności wiodących projektantów i uzyskaj dostęp do szerokiej gamy ciekawych projektów. Kliknij poniższy link i dowiedz się więcej na temat korzyści płynących z pracy z Upscale.

 

Podejmij wyzwanie, skontaktuj się z Upscale

 
greg-rakozy-90223.jpg
 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Upscale? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? A może chcesz nam zadać pytanie? Wyślij do nas wiadomość, a my od razu się z tobą skontaktujemy.

 
Imię *
Imię